Imprezy okolicznościowe

Adzikowy Dworek to wspaniałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, imieniny, chrzciny, wieczór panieński, kawalerski, studniówka , stypy, komunie, jubileusze.

Dworek oferuje swoim klientom wypożyczenie dwóch pięknych, przestronnych sali z klimatyzacją i nagłośnieniem. Jedna mieści do 80 osób a druga do 340. Według potrzeb możemy zaaranżować ustawienia stołów i krzeseł.

Dostępne są również atrakcyjne pakiety cateringowe, obejmujące zarówno dania tradycyjne, jak i nowoczesne, przygotowywane z najwyższej jakości składników.

Właściciele Adzikowego Dworku dbają o każdy szczegół, zapewniając swoim gościom niezapomniane wrażenia, takie jak dekoracje sali, obsługę kelnerską czy wideorejestrację.

Jeśli szukasz miejsca na swoją wymarzoną imprezę okolicznościową, Adzikowy Dworek to idealne rozwiązanie – z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Skorzystaj z naszych usług

Doświadczona obsługa

Nasza profesjonalna obsługa gotowa jest sprostać wymaganiom gości i zapewnić im najwyższą jakość obsługi podczas pobytu w obiekcie Adzikowy Dworek.

Dostęp do Wi-Fi

Udostępniamy darmowe WiFi dla naszych gości, aby zapewnić im wygodę i łatwy dostęp do internetu podczas pobytu w naszym obiekcie.

Najlepsza restauracja
Nasza restauracja oferuje wyjątkowe dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy oraz przyjazną atmosferę, która gwarantuje niezapomniane wrażenia kulinarne.