Sale konferencyjne

Spotkania biznesowe poza biurem to trend, który cieszy się rosnącą popularnością, dlatego klientom biznesowym oferujemy doskonałe warunki do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów firmowych, spotkań integracyjnych.

W naszym hotelu oferujemy to co najlepsze, nie zadowalamy się przeciętnością. Dlatego oferujemy Państwu salę konferencyjną na 80 osób z pełnym nagłośnieniem, ekranem i rzutnikiem, flipchart, bezpłatne Wi-Fi oraz indywidualną obsługę, która dba o sprawny przebieg spotkań.

Dobrze zorganizowana konferencja czy spotkanie biznesowe jest możliwe dzięki naszej elastyczności i wychodzeniu na przeciw oczekiwaniom klienta. Dlatego na życzenie możemy dostosować ustawienia stolików, w cenie dostaną również Państwo ciepłe napoje: kawa, herbata oraz słodkie przekąski. W dodatkowych pakietach przewidzieliśmy również catering oraz bazę noclegową.
Bliskość trasy krajowej S8 sprawia, że „Adzikowy Dworek” jest miejscem idealnym na organizację kameralnych spotkań biznesowych.

Skorzystaj z naszych usług

Doświadczona obsługa

Nasza profesjonalna obsługa gotowa jest sprostać wymaganiom gości i zapewnić im najwyższą jakość obsługi podczas pobytu w obiekcie Adzikowy Dworek.

Dostęp do Wi-Fi

Udostępniamy darmowe WiFi dla naszych gości, aby zapewnić im wygodę i łatwy dostęp do internetu podczas pobytu w naszym obiekcie.

Najlepsza restauracja
Nasza restauracja oferuje wyjątkowe dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy oraz przyjazną atmosferę, która gwarantuje niezapomniane wrażenia kulinarne.