SZANOWNI GOŚCIE

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć́ zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

 

Regulamin

 

  1. Pokój w Hotelu wynajmowany jest na doby. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu najmując pokój, przyjmuje się, że został wynajęty na jedną dobę.

 

  1. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00 dnia następnego. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać́ w Biurze. Prośbę̨ tą postaramy się̨ spełnić́ w miarę̨ istniejących możliwości.

 

  1. Gość́ hotelowy ponosi odpowiedzialność́ materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń́ technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

 

  1. W hotelu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 7:00.

 

  1. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń́ nie stanowiących wyposażenia pokoju hotelowego. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń́ RTV oraz komputerowych.

 

  1. Parking na terenie Hotelu jest niestrzeżony.

 

  1. Opłata za zgubiony klucz wynosi 50,00 zł.

 

  1. Adzikowy Dworek świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń́ dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do Recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

 

  1. Hotel może odmówić́ przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy, wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub gości albo szkodę na osobie dotyczącą gości, pracowników hotelu lub innych osób w nim przebywających, albo też w inny sposób zakłócił spokój w hotelu.

 

Życzymy udanego pobytu!