Baza hotelowa

„Adzikowy Dworek” to miejsce idealne i wyjątkowe z pełnym zapleczem dla gości indywidualnych i biznesowych. Cechuje Nas profesjonalizm widoczny na każdym kroku począwszy od personelu a kończąc na dostawcach. Dzięki wspaniałemu miejscu oraz doświadczeniu i zaangażowanym pracownikom, tworzymy niepowtarzalną atmosferę.

Hotel usytuowany jest w mieście Wyszków przy wylocie DK 62 w kierunku Serocka. Sam Wyszków położony jest przy trasie krajowej S8.

W Naszym obiekcie mają Państwo do dyspozycji kilkanaście nowocześnie urządzonych pokoi. Staramy się aby Nasi goście czuli się komfortowo dlatego stawiamy na klasykę, stonowane, ciepłe kolory.
Każdy pokój jest w pełni klimatyzowany z dostępem do bezprzewodowego internetu. W wyposażeniu każdego pokoju znajdą Państwo wygodne łóżka, biurko, krzesła oraz telewizor. Każdy pokój posiada swoją łazienkę z pełnym wyposażeniem.
Ponadto oferujemy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych takie jak dostosowane podjazdy czy winda.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja z wyśmienitą polską kuchnią przygotowywaną na bazie produktów od lokalnych dostawców.

Na terenie hotelu organizujemy kongresy, spotkania biznesowe, wesela oraz kameralne spotkania w gronie najbliższych. Do dyspozycji mamy dwie sale: salę bankietową mieszczącą do 340 osób oraz salę konferencyjną mieszczącą do 80 osób.

Chcemy spełnić Twoje oczekiwania a nawet dać więcej niż oczekujesz. Jesteśmy do Twoich usług.

Skorzystaj z naszych usług

Doświadczona obsługa

Nasza profesjonalna obsługa gotowa jest sprostać wymaganiom gości i zapewnić im najwyższą jakość obsługi podczas pobytu w obiekcie Adzikowy Dworek.

Dostęp do Wi-Fi

Udostępniamy darmowe WiFi dla naszych gości, aby zapewnić im wygodę i łatwy dostęp do internetu podczas pobytu w naszym obiekcie.

Najlepsza restauracja
Nasza restauracja oferuje wyjątkowe dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy oraz przyjazną atmosferę, która gwarantuje niezapomniane wrażenia kulinarne.