Sala weselna

Dla każdego ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, a wesele ma go uświetnić. Dlatego zapraszamy Cię abyś zrealizował Swoje marzenia o tym idealnym dniu w naszych pięknych wnętrzach. Do dyspozycji gości weselnych mamy salę bankietową zdolną pomieścić do 340 osób.

Menu weselne komponowane jest według gustów gości weselnych. Kuchnia polska to tylko jedna z wielu propozycji, menu może być dostosowane również dla wegetarian. W opcji dodatkowej na przyjęciu mogą pojawić się bufety tematyczne takie jak kuchnia staropolska czy orientalna.
W cenie pakietów bez limitów są napoje zimne i ciepłe, ciasta oraz owoce. W pakietach jest 5 dań gorących oraz 8 zimnych przystawek.
Ważną informacją jest to, że nie pobieramy tzw. KORKOWEGO.

Państwo Młodzi w tym wyjątkowym dniu mogą liczyć w prezencie od Nas na pokój dla Nowożeńców – idealny na noc poślubną.
Goście weselni natomiast mogą liczyć na miejsca parkingowe i ochronę. W ramach dodatkowych usług możemy zapewnić opiekuna dla najmłodszych gości.

Skorzystaj z naszych usług

Doświadczona obsługa

Nasza profesjonalna obsługa gotowa jest sprostać wymaganiom gości i zapewnić im najwyższą jakość obsługi podczas pobytu w obiekcie Adzikowy Dworek.

Dostęp do Wi-Fi

Udostępniamy darmowe WiFi dla naszych gości, aby zapewnić im wygodę i łatwy dostęp do internetu podczas pobytu w naszym obiekcie.

Najlepsza restauracja
Nasza restauracja oferuje wyjątkowe dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy oraz przyjazną atmosferę, która gwarantuje niezapomniane wrażenia kulinarne.